Język angielski
Kursy roczne
Oferujemy kursy języka angielskiego w Kobyłce, dla różnych grup wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci z klas 0–3 oraz 4–8 szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzimy zarówno indywidualnie jak i w grupach o różnej liczebności (max. 6 osób). Z nami przygotujesz się również do różnego rodzaju egzaminów językowych: ogólnych i specjalistycznych.


Rabaty
DLA STAŁYCH KLIENTÓW:
5% – zniżka rodzinna na kurs językowy – zniżki sumują się
5% – zniżka za kontynuację na kurs językowy – zniżki sumują się
Zniżki sumują się maksymalnie do 10%.
10% – zniżka na dodatkowe wydarzenia organizowane przez szkołę (eventy, wydarzenia, półkolonie oraz kolonie)
DLA NOWYCH KLIENTÓW:
5% – zniżka rodzinna na kurs językowy
UWAGI:
- wszelkie rabaty odliczane są od ostatniej raty
- rabaty udzielane są tylko przy kursach rocznych
- rabaty nie dotyczą kursów indywidualnych oraz kursów semestralnych

Dzieci w wieku przedszkolnym
Grupy 5–6-osobowe:
Kurs dla 3–5-latków
(2×30 min. tygodniowo)
46
zł
za 30 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 3220 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 230 zł
Grupy 3–4-osobowe:
Kurs dla 3–5-latków
(2×30 min. tygodniowo)
56
zł
za 30 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 3920 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 230 zł
Dzieci z klas od 0–3 szkoły podstawowej
Grupy 5–6-osobowe:
Kurs podstawowy
(2×45 min. tygodniowo)
56
zł
za 45 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 3920 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 260 zł
Grupy 3–4-osobowe:
Kurs podstawowy
(2×45 min. tygodniowo)
66
zł
za 45 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 4620 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 260 zł
Dzieci z klas od 4–6 szkoły podstawowej
Grupy 5–6-osobowe:
Kurs podstawowy
(2×60 min. tygodniowo)
66
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 4620 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 260 zł
Grupy 3–4-osobowe:
Kurs podstawowy
(2×60 min. tygodniowo)
76
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 5320 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 260 zł
Klasy 7–8 oraz młodzież licealna
Grupy 5–6-osobowe:
Kurs rozszerzony
(2×75 min. tygodniowo)
77
zł
za 75 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 5390 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 290 zł
Grupy 3–4-osobowe:
Kurs rozszerzony
(2×75 min. tygodniowo)
87
zł
za 75 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 6090 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 290 zł
Dorośli
Grupy 5–6-osobowe:
Kurs podstawowy
(1×60 min. tygodniowo)
77
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcje
-
Całkowity koszt: 2695 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 135 zł
Kurs rozszerzony
(2×60 min. tygodniowo)
77
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 5390 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 215 zł
Grupy 3–4-osobowe:
Kurs podstawowy
(1×60 min. tygodniowo)
87
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcje
-
Całkowity koszt: 3045 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 135 zł
Kurs rozszerzony
(2×60 min. tygodniowo)
87
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 6090 zł
-
+ koszt materiałów: ok. 215 zł
Kurs indywidualny/mini grupa
Kursy jednoosobowe
Kurs podstawowy
(1×60 min. tygodniowo)
190
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcje
-
Całkowity koszt: 6650 zł
-
Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów
Kurs rozszerzony
(2×60 min. tygodniowo)
190
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 13300 zł
-
Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów
Kursy dwuosobowe
Kurs podstawowy
(1×60 min. tygodniowo)
150
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcje
-
Całkowity koszt: 5250 zł
-
Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów
Kurs podstawowy
(1×60 min. tygodniowo)
150
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 10500 zł
-
Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów
Kursy trzyosobowe
Kurs podstawowy
(1×60 min. tygodniowo)
115
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcje
-
Całkowity koszt: 4025 zł
-
Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów
Kurs rozszerzony
(2×60 min. tygodniowo)
115
zł
za 60 minut lekcji
-
Rok: 70 lekcji
-
Całkowity koszt: 8050 zł
-
Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów
Kursy egzaminacyjne
Grupy 5–6-osobowe:
Powtórka – egzamin ósmoklasisty
(1×90 min. tygodniowo)
95
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 25 lekcji
-
Całkowity koszt: 2375 zł
-
powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne
Powtórka – egzamin maturalny
(1×90 min. tygodniowo)
105
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 25 lekcji
-
Całkowity koszt: 2625 zł
-
powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne
Grupy 3–4-osobowe:
Powtórka – egzamin ósmoklasisty
(1×90 min. tygodniowo)
105
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 25 lekcji
-
Całkowity koszt: 2625 zł
-
powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne
Powtórka – egzamin maturalny
(1×90 min. tygodniowo)
115
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 25 lekcji
-
Całkowity koszt: 2875 zł
-
powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne
Egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS
Grupy 5–6-osobowe:
Egzamin FCE – B2
(1×90 min. tygodniowo)
115
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcji
-
Całkowity koszt: 4025 zł
-
+ Koszt materiałów: ok. 300–400 zł
Egzamin CAE – C1
(1×90 min. tygodniowo)
125
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 30 lekcji
-
Całkowity koszt: 4375 zł
-
Koszt materiałów: ok. 300–400 zł
Grupy 3–4-osobowe:
Egzamin FCE – B2
(1×90 min. tygodniowo)
125
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcji
-
Całkowity koszt: 4375 zł
-
+ Koszt materiałów: ok. 300–400 zł
Egzamin CAE – C1
(2×90 min. tygodniowo)
135
zł
za 90 minut lekcji
-
Rok: 35 lekcji
-
Całkowity koszt: 4725 zł
-
Koszt materiałów: ok. 300–400 zł
Uwagi
- cena kursów grupowych nie zawiera kosztów materiałów językowych (książka oraz ćwiczenia),
- cena kursów indywidualnych nie zawiera kosztów materiałów językowych (książka oraz ćwiczenia),
- termin płatności rat jest podany w umowie,
- wszystkie podane ceny są cenami netto, przy czym usługi szkół językowych są zwolnione z VAT,
- przy płatności na konto w tytule należy podać imię i nazwisko słuchacza oraz nazwę kursu nadaną na początku roku szkolnego,
- w przypadku opóźnień we wpłatach Szkoła ma prawo naliczyć odsetki ustawowe za każdy dzień zwłoki,
- powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i jest publikowany w celach informacyjnych.
