Język hiszpański

Kursy roczne

Oferujemy kursy dla różnych grup wiekowych (w zależności od języka): dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci z klas 1–3 oraz 4–8 szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzimy zarówno indywidualnie jak i w grupach o różnej liczebności (max. 6 osób). Z nami przygotujesz się również do różnego rodzaju egzaminów językowych: ogólnych i specjalistycznych.

Nasi lektorzy i lektorki języka hiszpańskiego

Eryk Wojno

angielski

Piotr Kielak

Rabaty

Dla stałych klientów:
5%–10% – zniżka rodzinna – zniżki sumują się
5% – zniżka za kontynuację – zniżki sumują się
Zniżki sumują się maksymalnie do 15%.

Uwagi:

Dzieci w wieku 6–9 lat

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
38  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 1330 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
38  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2660 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
44  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 1540 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
44  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3080 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Młodzież w wieku 10–17 lat

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
40  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 1400 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
40  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2800 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
47  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 1645 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
47  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3290 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Dorośli

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
52  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 1820 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
52  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3640 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Grupy 3–4-osobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
59  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 2065 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
59  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4130 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–130 zł

Kurs indywidualny/mini grupa

Kursy jednoosobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
120  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 4200 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
120  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 8400 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kursy dwuosobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
89  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 3115 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
89  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 6230 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Uwagi

Przewiń do góry