Zobacz ofertę na rok szkolny 2025/2026!

Język włoski

Kursy roczne

Oferujemy kursy języka włoskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci z klas 1–3 oraz 4–8 szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzimy zarówno indywidualnie jak i w grupach o różnej liczebności (max. 6 osób). Z nami przygotujesz się również do różnego rodzaju egzaminów językowych: ogólnych i specjalistycznych.

Nasi lektorzy i lektorki języka włoskiego

Marta Moczulska

angielski

Rabaty

DLA STAŁYCH KLIENTÓW:

5% – zniżka rodzinna na kurs językowy – zniżki sumują się
5% – zniżka za kontynuację na kurs językowy – zniżki sumują się
Zniżki sumują się maksymalnie do 10%.
10% – zniżka na dodatkowe wydarzenia organizowane przez szkołę (eventy, wydarzenia, półkolonie oraz kolonie)

DLA NOWYCH KLIENTÓW:

5% – zniżka rodzinna na kurs językowy

UWAGI:

Klasy 0–3

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×45 min. tygodniowo)
56  zł za 45 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 1960 zł
  • + koszt materiałów: ok. 80–140 zł

Kurs rozszerzony

(2×45 min. tygodniowo)
56  zł za 45 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3920 zł
  • + koszt materiałów: ok. 80–140 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×45 min. tygodniowo)
66  zł za 45 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 2310 zł
  • + koszt materiałów: ok. 80–140 zł

Kurs rozszerzony

(2×45 min. tygodniowo)
66  zł za 45 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4620 zł
  • + koszt materiałów: ok. 80–140 zł

Klasy 4–6

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
66  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 2310 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
66  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4620 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Grupy 3–4-osobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
76  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 2660 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
76  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 5320 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Klasy 7–8 oraz młodzież licealna

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
77  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 2695 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
77  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 5390 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
87  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 3045 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
87  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 6090 zł
  • + koszt materiałów: ok. 60–190 zł

Dorośli

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
87  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 3045 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–250 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
87  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 6090 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–250 zł

Grupy 3–4-osobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
97  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 3395 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–250 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
97  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 6790 zł
  • + koszt materiałów: ok. 100–250 zł

Kurs indywidualny/mini grupa

Kursy jednoosobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
190  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 6650 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
190  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 13300 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kursy dwuosobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
160  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 5600 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
160  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 11200 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kursy trzyosobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
125  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcje
  • Całkowity koszt: 4375 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
125  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 8750 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Uwagi

Przewijanie do góry