Nasza misja

Sherlock Holmes to dla wielu człowiek rozpoznawalny jako postać fikcyjna, bohater powieści i opowiadań kryminalnych sir Arthura Conana Doyle’a. Dla nas jednak jest to postać, która dzięki swojej charakterystyce zbudowała wizję do powstania Centrum Języków Obcych Sherlock.

Sherlock to genialny detektyw, który to swoje śledztwa opierał na umiejętności obserwacji, logicznym myśleniu, analizie, a także dużej wiedzy na temat wielu kultur i religii.  W swoich działaniach kierował się również intuicją.

Idąc dalej tym tropem, możemy śmiało wysnuć teorię, że w nauce języka obcego właśnie o takie elementy chodzi. Potrzebujemy obserwacji, konwersacji, analizy, logicznego myślenia, współpracy, szeroko pojętej wiedzy, intuicji i śmiałości.

Centrum Języków Obcych Sherlock, to szkoła językowa, która na mapie Kobyłki, łączy w sobie te wszystkie elementy. Prowadząc zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego oraz włoskiego, przyświeca nam ten sam, spójny cel.

Nasi uczniowie

Chcemy, aby nasi uczniowie, detektywi i odkrywcy – można by powiedzieć, stawali się obywatelami XXI w., zdolnymi do bycia odpowiedzialnymi i zaangażowanymi, takimi, którzy rozumieją otaczający ich świata i umieją się w nim swobodnie odnajdywać.

Chcemy uczyć ich oraz skłaniać do:

Komunikacja oraz otwartość to w naszych czasach klucz do sukcesu.

W naszym centrum tworzymy lokalną społeczność, budujemy relacje z uczniami

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”

Lektorzy i lektorki

Języki

Paulina Boruc-Bartkiewicz

właścicielka Centrum Języków Obcych Sherlock, lektorka języka angielskiego

Anastasiia Pron

Edyta Pasik

Piotr Kielak

lektor języka hiszpańskiego oraz niemieckiego

Klaudia Jasińska

Snizhana Gorbenko

Lektorka języka angielskiego

Milton Eaton

lektor języka angielskiego

Marta Moczulska

lektorka języka włoskiego i angielskiego

Arkadiusz Bogucki

lektor języka niemieckiego

Katarzyna Boruciak

Weronika Trojanowska

Magdalena Stachura

lektorka języka niemieckiego

Paulina Boruc

Specjaliści

Agnieszka Miszewska

Pedagog specjalny, pedagog resocjalizacyjny, terapeuta ręki.

Obsługa klienta

Paulina Boruc

specjalistka ds. social mediów

Zuzanna Remiszewska

asystentka recepcji

Opinie o naszym Centrum

Synek bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach, dużo dobrego z nich wynosi, więc jesteśmy ogromnie zadowoleni!

Iwona

Serdecznie polecam, Sherlock to szkoła gdzie uczy się języków obcych z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Od samego wejścia wyczuwa się fajny klimat miejsca oraz ilość serca włożoną w tworzenie tej szkoły. Na duży plus (oczywiście zaraz po rewelacyjnej jakości nauczania) bardzo dobrze zaplanowany budynek i schludność miejsca, będąca ważnym dla mnie aspektem w dzisiejszych czasach.

Jan

Miejsce godne polecenia. Miła atmosfera, świetni nauczyciele, uczęszczam na kurs dla dorosłych.

Kamil

Jestem zadowolona z zajęć. Mój syn, Alek je uwielbia.

Joanna

Córka jest zadowolona, chętnie uczestniczy w zajęciach i zwiększa znajomość języka, ja również jestem zadowolona.

Iwona

Amazing place with experienced teachers to facilitate your language skills??

Lawrence

Najlepsza szkoła językowa. Profesjonalna kadra, wysoki poziom nauczania, ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Jeśli ktoś się zastanawia nad nauką języków obcych to zdecydowanie polecam Sherlocka!

Ewelina

Najlepsza szkoła językowa z jaką miałem okazję współpracować. Pani właściciel jest osobą pełną pasji i nauczycielem z powołania. Zajęcia są prowadzone w całości w języku angielskim, a dzieci dopasowywane do grup poziomem, a nie wiekiem! Muszę przyznać, że już po roku nauki widzę u dziecka zdecydowany progres i żałuję, że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na zmianę szkoły. Oby tak dalej Pani Paulino!

Tomasz

Profesjonalne podejście, miła atmosfera i bardzo dobry kontakt z właścicielka 🙂 polecam zajęcia z języka angielskiego.

Aleksandra

Wspaniała szkoła! Pani Paulina ma cudowne podejście do dzieci, przekazuje wiedzę w sposób dostosowany do potrzeb uczniów, w sposób niezwykle profesjonalny a przy tym niesztampowy i zdecydowanie nie nudny. Moja córka uwielbia spędzać czas tej w szkole. Bardzo gorąco polecam!!

Judyta

Profesjonalizm i niezwykle sympatyczna atmosfera. Trzymam kciuki za dalszy rozwój szkoły :):):)

Renata

Jesteśmy zadowoleni z Państwa szkoły dlatego wybraliśmy ją aby kontynuować poprzedni rok. Teraz ważne są chęci syna i systematyczna praca.

Adrianna

Centrum językowe na wysokim poziomie! Cudowna atmosfera, profesjonalizm w każdym calu. Od Właścicielki, Pani Pauliny można się tylko uczyć! Jest wielką inspiracją, zawsze pomocna, a metody nauczania zachwycają! Gorąco polecam!

Marta

Serdecznie polecam Centrum Języków Obcych Sherlock za 100% profesjonalne podejście do klienta. Szkoła cały czas się rozwija, zajęcia są niezwykle oryginalne, a lektorzy pełni pasji i zaangażowania w swoją pracę, co przekłada się później na lepsze efekty dla kursantów. Przestrzeń szkoły jest estetyczna, a wystrój sal wyzwala chęć do nauki. Polecam 🙂

Marta

Jestem zadowolona z zajęć, są różnorodne i widzę postępy.

Justyna

Bardzo dobra szkoła językowa! Świetnie uczą, mają indywidualne podejście do swoich uczniów. Bardzo dobrą metodykę. W tych trudnych czasach też radzą sobie z nauczaniem. Bez problemów przenieśli się on-line. Jestem bardzo zadowolona i będę kontynuować naukę!

Jolanta

Zobacz, z kim współpracujemy

Napisz do nas

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.