Ucz się z Sherlockiem ucz, bo języki obce to do świata klucz

Centrum Języków Obcych Sherlock to nie tylko szkoła, ale także marzenie, które przez wiele lat było starannie pielęgnowane. To marzenie, które otrzymało wreszcie skrzydła do działania i które zamierza sprostać wymaganiom kolejnych pokoleń, podążając z duchem czasu. Wiemy, że nic nie stoi w miejscu, technologia, życie, wszytko dookoła nas zmienia się z zawrotną prędkością, tak też dzieje się z językiem. Dlatego naszym wyzwaniem jest przekazywanie wiedzy w taki sposób by zajęcia dawały radość, satysfakcję i widoczne efekty. Chcemy, aby nasi uczniowie wyruszyli na podbój świata uzbrojeni w znajomość języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego. Naszym priorytetem jest sukces językowy Państwa dzieci.

Mam na imię Paulina i jestem odpowiedzialna za powstanie Centrum Języków Obcych Sherlock. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Filologia angielska, ze specjalizacją nauczycielską oraz studia podyplomowe na kierunku Polityka i Zarządzanie Oświatą. Nie mniej jednak już wiem, że moja ścieżka edukacyjna jeszcze się nie zakończyła. Co więcej, po 8 latach spędzonych na nauczaniu innych, z całą pewnością mogę się przyznać do tego, iż najlepiej czuje się ucząc dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat. Uchodzę za kreatywną pasjonatkę nauczania a także nauczyciela XXI wieku. Tematy, od których świecą mi się oczy, to podnoszenie jakości lekcji, praca na materiałach autentycznych, nowinki technologiczne, aplikacje a także malarstwo olejne i rysunek.

Paulina Boruc

Nazywam się Justyna. Moją pasją jest poznawanie innych kultur poprzez naukę języków obcych. Ta pasja sprawiła, że cztery lata spędziłam za granicą. W 2012 roku otrzymałam stypendium naukowe na studia na Uniwersytecie w Grenadzie. Przez dwa lata mieszkałam na południu Hiszpanii studiując języki romańskie. Spędziłam rok na francuskim uniwersytecie w samym sercu dzielnicy łacińskiej Paryża – na Sorbonie. Ostatni rok studiów odbyłam na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie. Wierzę, że podobną podróż mogą odbyć moi uczniowie.

Justyna Filinowicz

Nazywam się Alicja. Ukończyłam filologię angielską, a także studia podyplomowe z Business English oraz tłumaczeń przysięgłych. Uwielbiam rozwijać swoje kompetencje językowe oraz wykorzystywać je w pracy z moimi uczniami. Uczę angielskiego od kilku lat. Lubię pracę z ludźmi i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Oprócz języków obcych pasjonuje mnie sport, tematyka odżywania, biznesu i psychologii. W pracy lektora satysfakcję przynosi mi dzielenie się wiedzą ze studentami oraz towarzyszenie im w pokonywaniu trudności podczas doskonalenia umiejętności językowych. Jestem cierpliwa, ale też wymagająca i nastawiona na wynik. Zapraszam na zajęcia!

Alicja Siwik
Hi, I am Anastasiia. I’ve been studying English from age of 6 by myself, then in the Foreign Languages Lyceum and Univercity. Later I’ve been practicing it while travelling and working in Turkey, Dubai and Spain.  I believe that speaking English gives freedom and many opportunities. This is why I love to teach it. To children, teenagers or adults-doesn’t matter to me – we can find common language and interests and have fun!
Anastasiia Pron

Nazywam się Marta. Zamiłowanie do języków obcych i innych kultur zaprowadziło mnie na Uniwersytet w Bonn, gdzie ukończyłam filologie germańską i hiszpańską. Jeden rok studiów zrealizowałam w ramach stypendium na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie. W pracy lektora najważniejszy jest dla mnie człowiek, z którym współpracuję, jego potrzeby, poczucie sprawstwa i kompetencji, otwarcie na język. Oraz ogromna satysfakcja, kiedy moi uczniowie robią postępy i osiągają sukcesy.

Marta Kaszczuk

Mam na imię Aneta. Już jako dziecko marzyłam o tym, aby być nauczycielem i właśnie spełniam to marzenie. Uważam, że nauczanie dzieci poprzez zabawę i zaangażowanie wszystkich zmysłów, to klucz do sukcesu w procesie przyswajania języka obcego. Uwielbiam brytyjski akcent. W wolnym czasie lubię spacerować, jeździć na rowerze i gotować.

Aneta Walicka

Hi my name is Lawrence. I am an English native. I have great passion in teaching children especially from age of 7-17. I have also taught adults in different capacities. In teaching, I adopt a fun-like manner to teach children and use music to illustrate to them ideas. I focus on quality learning of every individual in a group. I like playing the Piano and composing songs during my free time. I invite you to my class.

Lawrence Ahaiwe

Nazywam się Irina. Jestem wieloletnim nauczycielem, metodykiem, lektorem oraz wykładowcą uczelni wyższych. Jestem absolwentką filologii angielskiej i rosyjskiej, studiów podyplomowych wiedzy o kulturze, studiów doktoranckich o kierunku literaturoznawstwo. W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego ucznia i szacunkiem do wszystkich uczących się. Optymistyczne podejście do życia pomaga mi docenić każdy wysiłek, który uczniowie wkładają w naukę języka obcego. Moje motto –  to  słowa  znanej  piosenki: „Always look on the bright side of life”!

Irina Lach

My name is Mfonobong Obot. It may be a tongue twister for some, that’s why I go with Mfon, also pronounced as “HmmFUN”.  I am a student at SGGW. I was born and raised in Nigeria. Ibibio is my mother tongue and its spoken by a minority in the Southern part of Nigeria. Even though Nigeria is a multilingual country, the official language is English. I am here at Sherlock as an English Teacher. Coming from a multilingual background, I know what it means to learn a foreign language that’s why I try to explain to my students how to learn the language not memorize the phrases or grammar structure. My goal is to get my students to talk because communication is important. One can’t learn a language if they don’t use it.

Mfonobong Obot

Dzień dobry, mam na imię Agata. Zapraszam do odwiedzenia Centrum Języków Obcych Sherlock, gdzie spotkają mnie Państwo na recepcji. W razie jakichkolwiek pytań chętnie służę pomocą na miejscu jak również telefonicznie bądź mailowo.

Agata Lasecka