Salon piękności Barbie i Kena

Salon piękności Barbie i Kena – nocne piżama party

Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. Niestety idealne historie, nie zawsze trwają wiecznie. Barbie zostaje wygnana z Barbielandu za to, że nie jest wystarczająco doskonała. Odtąd będzie doświadczać pełnego niesamowitych przygód, prawdziwego życia. Aby nieco podnieść ją na duchu i pokazać, że świat prawdziwych ludzi jest równie piękny i rozkoszny, Sherlock wraz z Kenem przygotowali nocną niespodziankę. Czy salon piękności Barbie i Kena brzmi wystarczająco genialnie? Mamy nadzieję, że tak!

W trakcie nocnego piżama party, zamienimy Sherlocka w prawdziwy salon piękności, w którym każda Barbie poczuje się jak w raju. Pomyślcie tylko jaki wachlarz aktywności możemy przygotować: malowanie paznokci, czesanie, przygotowywanie kosmetyków i maseczek, a może warsztaty tworzenia biżuterii? Dołączcie do nas, relaks gwarantowany!

Koniecznie obserwujcie nasze social media!
Tam, na dwa tygodnie przed wydarzeniem, na pewno znajdziecie dokładny plan eventu oraz szczegółowe informacje.

Podział na grupy:
Dzieci dzielone są na grupy według wieku oraz wskazanych przez rodziców preferencji (np. koledzy ze szkoły). Jedna grupa liczy maksymalnie 15 osób.

24 listopada 2023
–25 listopada 2023
–09:00
6–14 lat

Chcesz zapisać swoje dziecko?

Nie zastanawiaj się!