Ekspres Polarny

zimowe półkolonie w Sherlocku

styczeń 2024

Sherlock Holmes nie istnieje? A może jednak tak? Pewien chłopiec zaczyna mieć coraz większe wątpliwości. Wszyscy jego koledzy i koleżanki dawno już przestali wierzyć, twierdząc, że jest to postać fikcyjna i zmyślona przez szkockiego pisarza Arthura Conan Doyle. On jednak czuł, że historia Sherlocka ma drugie dno i że sam odkryje jak tak naprawdę było.

Pewnej nocy, leżąc już w łóżku i czytając po raz kolejny perypetię sławnego detektywa, ku jego zaskoczeniu, za oknem, pojawił się ryczący i gwiżdżący pociąg. Konduktor zaprosił chłopca do wzięcia udziału w niezwykłej podróży, gdzie poprzez odczytywanie znaków i poszlak, logicznemu myśleniu i sprytowi, ma dowiedzieć się czy Sherlock Holmes, Doktor Watson i Baker Street 221B istnieją naprawdę.

Czy dołączycie do tej pełnej niepewności, ekscytacji i łamigłówek podróży?

Termin półkolonii

Turnus obejmuje takie elementy jak:

wiek: 6–13 lat

wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek

Innovation

3 wycieczki

wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty

wykwalifikowana kadra

ubezpieczenie NNW

aktywności i warsztaty prowadzone w języku angielskim

aktywności i warsztaty prowadzone w języku polskim

Rabaty