Zobacz ofertę 2024/2025!

Harry Potter

Zimowa Szkoła Przygód i Magii

Przygotuj się na niezapomnianą zimową przygodę w świecie czarodziejów! Harry Potter: Zimowa Szkoła Magii i Przygód to wyjątkowe półkolonie dla dzieci w wieku 6-13 lat, gdzie magia, tajemnice i przygody przeniosą młodych czarodziejów do ulubionego świata Harry’ego Pottera.
Każdego dnia odkryjemy nowe zakątki świata czarodziejów. Od stworzenia własnych różdżek i eliksirów po odkrywanie sekretów Komnaty Tajemnic i Turnieju Trójmagicznego – każda chwila będzie pełna czarów i tajemnic!
Przeniesiemy się do miejsc, które przypomną magiczny świat Harry’ego Pottera. Wizyta w Muzeum Iluzji i innych tematycznych lokalizacjach w Warszawie wprowadzi dzieci w świat iluzji i magii.

Codziennie czekać będą na dzieci wspaniałe gry fabularne, zagadki i zabawy inspirowane światem Harry’ego Pottera, które pozwolą na rozwijanie współpracy, kreatywności i logicznego myślenia.
Zapisy wkrótce – nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby Twoje dziecko spędziło zimowe ferie w magicznej atmosferze, ucząc się i bawiąc w świecie czarodziejów.

Najważniejsze informacje:

10 lutego 2025