Kursy roczne:

PRESCHOOLERS

Kurs dla 3-latków (2x30min.)

20 grupa 5 – 6 os.
  • 25 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 1400 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 55 zł

Kurs dla 4-latków (2x40min.)

25 grupa 5 – 6 os.
  • 30 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 1750 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100 zł

Kurs dla 5-latków (2x45min.)

27 grupa 5 – 6 os.
  • 32 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 1890 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100 zł

KIDS

Kurs podstawowy klasy 0-3 (2x60 min.)

29 grupa 5 – 6 os.
  • 34 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2030 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100  zł

My alphabet lub Vocabulary & Grammar Practice – GRATIS

Kurs rozszerzony klasy 0-3 (3x60 min.)

29 grupa 5 – 6 os.
  • 34 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 100 lekcji
  • Całkowity koszt: 2900 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100 zł

My alphabet lub Vocabulary & Grammar Practice – GRATIS

JUNIORS

Kurs podstawowy dla klas 4-8 (2x75 min.)

35 grupa 5 – 6 os.
  • 41 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2450 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100 – 150 zł

Dostęp do platformy edukacyjnej – GRATIS

Kurs rozszerzony dla klas 4-8 (3x60 min.)

30 grupa 5 – 6 os.
  • 35 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 100 lekcji
  • Całkowity koszt: 3000 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100 – 150 zł

Dostęp do platformy edukacyjnej – GRATIS

TEENS

Kurs podstawowy (1x90 min.)

41 grupa 5 – 6 os.
  • 48 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 1435 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100 – 150 zł

Dostęp do platformy edukacyjnej – GRATIS

Kurs rozszerzony (2x90 min.)

41 grupa 5 – 6 os.
  • 48 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2870 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 100 – 150 zł

Dostęp do platformy edukacyjnej – GRATIS

TEENS – POWTÓRKA

Powtórka - egzamin ósmoklasisty (1x90 min.)

49 grupa 7 – 8 os.
  • 57 zł grupa 5 – 6 os.
  • 65 zł grupa 3 – 4 os.
  • Pakiet: 20 lekcji

Koszt materiałów: 0 zł

Powtórka - egzamin maturalny (1x90 min.)

49 grupa 7 – 8 os.
  • 57 zł grupa 5 – 6 os.
  • 65 zł grupa 3 – 4 os.
  • Pakiet: 20 lekcji

Koszt materiałów: ok. 0 zł

ADULTS

Kurs podstawowy (1x60 min.)

40 grupa 5 - 6 os.
  • 46 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 1400 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 135 zł

Kurs rozszerzony (2x60 min.)

40 grupa 5 - 6 os.
  • 46 zł grupa 3 – 4 os.
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2800 zł grupa 5 – 6 os.

Koszt materiałów: ok. 135 zł

KURS KOMUNIKACYJNY – LET’S TRAVEL WITH ENGLISH

Let's travel with English 1 (1x60min.)

34 grupa 7 – 8 os.
  • 44 zł grupa 5 – 6 os.
  • 54 zł grupa 3 – 4 os.
  • Pakiet: 5 lekcji
  • Tematyka zajęć: general communication, accomodation, food, hospitalisation, travelling

Koszt materiałów: 0 zł

Let's travel with English 2 (1x60min.)

34 grupa 7 – 8 os.
  • 44 zł grupa 5 – 6 os.
  • 54 zł grupa 3 – 4 os.
  • Pakiet: 5 lekcji
  • Tematyka zajęć: social chit-chat, airport, shopping, hotel facilities

Koszt materiałów: 0 zł

5% rabatu

Let's travel with English 3 (1x60min.)

34 grupa 7 – 8 os.
  • 44 zł grupa 5 – 6 os.
  • 54 zł grupa 3 – 4 os.
  • Pakiet: 5 lekcji
  • Tematyka zajęć: dialogues, restaurant, documents, tourism, Q&A

Koszt materiałów: 0 zł

10% rabatu

KURS INDYWIDUALNY / MINI GRUPA

Kurs jednoosobowy (1x60 min. / 2x60 min.)

89 jedna jednostka lekcyjna
  • Rok: 35 lekcji / 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3115 zł – 1×60 min.

Kurs dwuosobowy (1x60 min. / 2x60 min.)

65 jedna jednostka lekcyjna
  • Rok: 35 lekcji / 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2275 – 1×60 min.

Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

UWAGI:

  • cena kursów grupowych nie zawiera kosztów materiałów językowych (książka oraz ćwiczenia),

  • cena kursów indywidualnych nie zawiera kosztów materiałów językowych (książka oraz ćwiczenia),

  • termin płatności rat jest podany w umowie,

  • wszystkie podane ceny są cenami netto, przy czym usługi szkół językowych są zwolnione z VAT,

  • przy płatności na konto w tytule należy podać imię i nazwisko słuchacza oraz nazwę kursu nadaną na początku roku szkolnego,

  • w przypadku opóźnień we wpłatach Szkoła ma prawo naliczyć odsetki ustawowe za każdy dzień zwłoki,

  • powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i jest publikowany w celach informacyjnych.

Rabaty:

Dla stałych klientów:

5% – 10% – zniżka rodzinna – zniżki sumują się
5% – zniżka za kontynuację – zniżki sumują się

Zniżki sumują się maksymalnie do 15%

 UWAGI:

  • wszelkie rabaty odliczane są od ostatniej raty

  • rabaty udzielane są tylko przy kursach rocznych

  • rabaty nie dotyczą kursów indywidualnych oraz kursów semestralnych