1. Informacje ogólne:

Centrum Języków Obcych Sherlock serdecznie zaprasza na szalone zajęcia wakacyjne, które odbędą się w siedzibie szkoły na ul. Krechowieckiej 39 w Kobyłce.  Wakacje z Sherlockiem  są to zajęcia edukacyjno-integracyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat, które w programie oferują  naukę języków obcych  poprzez wspólną zabawę. W trakcie zajęć wakacyjnych dzieci poznają ciekawostki ze świata nauki i przyrody, wezmą udział w zajęciach sportowo-tanecznych, a także nauczą się rozwijać nowe umiejętności.

2. Turnusy:

Zajęcia wakacyjne będą odbywały się  w postaci trzech turnusów, w następujących terminach:

Każdy z turnusów przewiduje inny program zajęć, dlatego każdy mały uczestnik na pewno znajdzie coś dla siebie. Turnus PIRACI NA POKŁAD zaprasza wszystkich ciekawskich poszukiwaczy przygód, na statek Piratów z Karaibów w podróż po ukryty skarb!  Dowiemy się ciekawostek z życia piratów, a także nauczymy się żyć jak oni! Turnus WPADNIJ NA TROP zaprasza małych odkrywców, którzy chcą nauczyć się analizy odcisków palców, poznać  tajniki laboratorium i być jak Sherlock Holmes. W programie zabawy w mini-laboratorium, gry integracyjne, a także ciekawostki dotyczące pracy detektywa. Turnus WIELKI ODKRYWCA zaprasza wszystkie dzieci, które chciałaby wyruszyć w niesamowitą podróż do świata odkrywców, poznać laboratorium małego chemika, rozwiązywać zagadki matematyczne i nauczyć się jak szybko podróżować dookoła świata.  Prócz zajęć edukacyjnych każdy turnus gwarantuje dzieciom również zajęcia sportowo-taneczne, Xbox Dance i zajęcia z instruktorem tańca, a także konkursy językowe.

3. Liczba miejsc / Cena:

Oferta wakacyjna posiada ograniczoną ilość miejsc i przewiduje 20 osób na poszczególny turnus. A jedno dziecko może zapisać się na każdy z turnusów oddzielnie. Zapisów można dokonywać w recepcji szkoły poprzez wypełnienie formularza i wpłaceniu zadatku adekwatnego do liczby turnusów, na jakich dziecko chce uczestniczyć.

Dla osób, które dokonają zapisów do 30 kwietnia 2018 kwota za jeden turnus wynosi 450 zł/os., natomiast dla osób zapisanych w późniejszym terminie 490 zł/os.  Uwzględniamy również zniżki rodzinne w wysokości 5%/10%/15%.

Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy i w podróż po nowe przygody!