INFORMACJE OGÓLNE:

Chcąc wprowadzić swoje dzieci do ekscytującego świata kina już nie musisz szukać daleko. Zapraszamy Cię na nasze zajęcia filmowe pt. ‘Movie Saturday with Sherlock’ skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat. Na każdym sobotnim spotkaniu oglądamy film, a następnie omawiamy go krótko przy pomocy gier, quizów, projektów czy też innych zabaw edukacyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w sobotę od godziny 9:00 do 11:30. Na zajęcia mogą zgłaszać się wszyscy, zarówno Ci będący naszymi słuchaczami, jak i Ci którzy nimi nie są, ale mają ochotę na weekend z językiem angielskim, jako ciekawą formę spędzania czasu wolnego.

Zajęcia filmowe

VOUCHER:

Jak widzicie to jeszcze nie wszystko, co chcielibyśmy Wam dać! Każdy, zarówno słuchacz jak i osoba z zewnątrz może przyjść w ciągu miesiąca na dwa zajęcia filmowe z językiem angielskim. Przy pierwszym zapisie, uczestnik otrzymuje voucher na 6 seansów filmowych, z czego ten ostatni 6 seans jest GRATIS. Wystarczy tylko chodzić na zajęcia, brać ze sobą voucher i podstemplowywać go. Proste, prawda?

Zajęcia filmowe

REPERTUAR:

Repertuar filmowy ‘Movie Saturday with Sherlock’ będzie podawany raz w miesiącu zarówno na stronie internetowej w zakładce ‘Aktualności’ jak i na Facebooku oraz Instagramie. Pozycje filmowe będą wybierane przez lektorów języka angielskiego, ale jest też możliwość zaproponowania czegoś innego. Jak to zrobić? W siedzibie naszej szkoły, w recepcji znajduję się podpisane pudełko, takie jak na zdjęciu. Każdy może wrzucać do niego swoje propozycje spisane na kartce.

Zajęcia filmowe

KOSZT:

Koszt pojedynczych zajęć dla słuchacza naszej szkoły wynosi 15 zł/dziecko.

Koszt pojedynczych zajęć dla wszystkich innych osób wynosi 25 zł/dziecko.

ZAPISY:

Na zajęcia filmowe zapisywać się można osobiście w siedzibie naszej szkoły, mailowo: sherlockcontact.edu@gmail.com, telefonicznie pod numerem: 575 605 556 lub online poprzez wypełnienie formularza znajdującego się poniżej.

Imię dziecka (wymagane)

Nazwisko dziecka (wymagane)

Wiek (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wiadomość