Wydarzenia 2020/2021

Jesteś rodzicem? Zapisz swoje dziecko na warsztaty organizowane w naszej szkole! Nasze cykliczne eventy i warsztaty są to spotkania dla dzieci o oryginalnej tematyce przeplatające w sobie zarówno zabawę jak i naukę języka obcego.

Niezależnie od tematu, na naszych warsztatach dzieci w praktyczny sposób zdobywają wiedzę z rozmaitych dziedzin. Stawiamy na ciekawą, kreatywną i zabawną naukę języka obcego. Robimy to bo wiemy, że dzieci najlepiej przyswajają nowe zagadnienie poprzez zabawę.

Warsztaty dla dzieci organizujemy w co miesięcznych cyklach, po 3 godziny każde.

Zachęcamy do zapoznania się z tematami eventów na rok szkolny 2020/2021. Gwarantujemy, że będzie to 9 niezapomnianych spotkań. Masz jeszcze wątpliwości? Już dziś zapisz swoje dziecko na pierwszy, bezpłatny warsztat pt. Ameryka Express, dzięki któremu utwierdzisz się w przekonaniu, że jedna sobota w miesiącu powinna zostać spędzona właśnie z nami.

AMERYKA EXPRESS
12 WRZEŚNIA 2020