Centrum Języków Obcych Sherlock to nowe miejsce na terenie Kobyłki, mające na celu realizację potrzeb słuchaczy w kontekście nauczania języków obcych. Potrzeby te są realizowane poprzez otwarte formy pracy, materiały autentyczne, multimedia oraz nowe technologie, które to rozwijają kompetencje komunikacyjne młodzieży, a zarazem pokazują im, że język to nie tylko nudny, szkolny obowiązek a wręcz przeciwnie dobra zabawa, miła atmosfera, otwartość na inne kultury i to, co nieznane oraz przełamanie swoich barier.

 

 O nas samych słów kilka

Dla tych z was, którzy jeszcze o nas nie słyszeli i dla tych z was, którzy chcą wiedzieć więcej Centrum Języków Obcych Sherlock to nowa szkoła dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 20 roku życia, znajdująca się w Kobyłce przy ulicy Krechowieckiej 39. Od września 2017 roku będziemy oferować usługi z zakresu języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz niemieckiego. To, co uważamy za swój główny cel to sprostanie oczekiwaniom naszych słuchaczy oraz obdarowanie ich radością, satysfakcją z osiąganych sukcesów oraz motywacją do nauki, która przełoży się na późniejsze efekty. Zależy nam, aby nasi uczniowie wyruszyli na podbój świata uzbrojeni w moc i energię do działania.

Co tu się będzie działo?

Na naszej stronie w zakładce Sherlock Blog znajdziecie cotygodniowe wpisy, podzielone na trzy kategorie, także chcąc nie chcąc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Planujemy wpisy dotyczące naszych zajęć wewnętrznych, aby uchylić rąbka tajemnicy odnośnie do tego, jak się z nami pracuje. Nie mniej jednak będzie można też znaleźć porady dotyczące nauki języków obcych, wskazówki jak się za to zabrać, z jakich źródeł korzystać dodatkowo, chociażby w trakcie podróży czy zaciszu domowym. Nie zabraknie aplikacji, przydatnych stron, książek czy artykułów. Co więcej, będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki odnośnie do tematów, które chcielibyście tu zobaczyć bądź informacji, z czym macie problem i nad czym chcielibyście popracować. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą.