INFORMACJE OGÓLNE:

Klub Gier Planszowych, to zajęcia prowadzone w języku angielskim, organizowane przez Centrum Języków Obcych Sherlock wraz z wydawnictwem Granna. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły w Kobyłce na ul. Krechowieckiej 39. Przy każdym spotkaniu dzieci podzielone są na grupy wiekowe i otrzymują zestaw gier adekwatnych do swojego wieku. Za każdą wygraną grę, gracze otrzymują żetony, które później wymieniają na słodkie nagrody bądź drobne upominki z wydawnictwa Granna. Dodatkowo po każdym spotkaniu, dzieci otrzymują dyplom za udział w zajęciach.

 

Jako szkoła, postawiliśmy na organizowanie tego typu zajęć ponieważ jak dobrze wiadomo gry planszowe uczą nawiązywania relacji społecznych, spostrzegawczości, refleksu i pamięci. Dzięki wykorzystaniu gier, nauka staje się przyjemniejsza, atrakcyjniejsza i pozwala na szybsze przyswajanie nowych treści. Kiedy zostaje połączona z nauką języka angielskiego jest ciekawym doświadczeniem i nową formą zabawy dla najmłodszych. Dlatego w Centrum Języków Obcych Sherlock uczymy dzieci również poprzez gry i zabawy, dzięki którym poznawanie nowego języka jest dla nich przyjemnością i chętnie chcą do nas wracać i zdobywać wiedzę.

Także jeżeli Twoje dziecko jest w wieku od 7 do 13 lat, lubi gry zespołowe, rywalizację, dobrą zabawę oraz język angielski, zapisz je na nasze zajęcia, które zapewnią świetną rozrywkę w gronie nowych znajomych. Zajęcia klubu są bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. Wszystkie terminy są podawane na Facebooku oraz Instagramie.

ZAPISY:

Imię dziecka(wymagane)

Nazwisko dziecka(wymagane)

Wiek (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach kontaktowych