PODRÓŻE W CZASIE: półkolonie letnie w Sherlocku

Język angielski

Kursy roczne

Oferujemy kursy języka angielskiego w Kobyłce, dla różnych grup wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci z klas 0–3 oraz 4–8 szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzimy zarówno indywidualnie jak i w grupach o różnej liczebności (max. 6 osób). Z nami przygotujesz się również do różnego rodzaju egzaminów językowych: ogólnych i specjalistycznych.

Nasi lektorzy i lektorki języka angielskiego

Julia Chicheł

angielski

Milton Eaton

angielski

Snizhana Gorbenko

angielski

Eryk Wojno

angielski

Klaudia Jasińska

angielski

Edyta Pasik

angielski

Anastasiia Pron

angielski

Aneta Walicka

angielski

Paulina Boruc-Bartkiewicz

angielski

Rabaty

Dla stałych klientów:
5% – 10% – zniżka rodzinna – zniżki sumują się
5% – zniżka za kontynuację – zniżki sumują się
Zniżki sumują się maksymalnie do 15%.

Uwagi:

Dzieci w wieku przedszkolnym

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs dla 3-latków

(2×25 min. tygodniowo)
30  zł za 25 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2100 zł
  • + koszt materiałów: ok. 135 zł

Kurs dla 4-latków

(2×35 min. tygodniowo)
35  zł za 35 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2450 zł
  • + koszt materiałów: ok. 210 zł

Kurs dla 5-latków

(2×35 min. tygodniowo)
35  zł za 35 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2450 zł
  • + koszt materiałów: ok. 210 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs dla 3-latków

(2×25 min. tygodniowo)
40  zł za 25 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 2800 zł
  • Koszt materiałów: ok. 210 zł

Kurs dla 4-latków

(2×35 min. tygodniowo)
45  zł za 35 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3150 zł
  • Koszt materiałów: ok. 210 zł

Kurs dla 5-latków

(2×35 min. tygodniowo)
45  zł za 35 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3150 zł
  • Koszt materiałów: ok. 210 zł

Dzieci z klas od 0–3 szkoły podstawowej

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(2×60 min. tygodniowo)
45  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3150 zł
  • + koszt materiałów: ok. 240 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(2×60 min. tygodniowo)
55  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3850 zł
  • + koszt materiałów: ok. 240 zł

Grupy 4-osobowe:

Kurs z zablokowaniem liczby osób na 4 osoby bez możliwości powiększenia grupy.

Kurs podstawowy

(2×60 min. tygodniowo)
60  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4200 zł
  • + koszt materiałów: ok. 240 zł

Grupy 3-osobowe:

Kurs z zablokowaniem liczby osób na 3 osoby bez możliwości powiększenia grupy.

Kurs podstawowy

(2×60 min. tygodniowo)
70  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4900 zł
  • + koszt materiałów: ok. 240 zł

Dzieci z klas od 4–8 szkoły podstawowej

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(2×75 min. tygodniowo)
55  zł za 75 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 3850 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(2×75 min. tygodniowo)
65  zł za 75 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4550 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250 zł

Grupy 4-osobowe:

Kurs z zablokowaniem liczby osób na 4 osoby bez możliwości powiększenia grupy.

Kurs podstawowy

(2×60 min. tygodniowo)
60  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4200 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250 zł

Grupy 3-osobowe:

Kurs z zablokowaniem liczby osób na 3 osoby bez możliwości powiększenia grupy.

Kurs podstawowy

(2×60 min. tygodniowo)
70  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4900 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250 zł

Młodzież licealna

Kurs podstawowy obejmuje jedną lekcje w tygodniu (35 zajęć w roku szkolnym), a rozszerzony dwie lekcje w tygodniu (70 zajęć w roku szkolnym).

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×90 min. tygodniowo)
65  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 2275 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Kurs rozszerzony

(2×90 min. tygodniowo)
65  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4550 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×90 min. tygodniowo)
75  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 2625 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Kurs rozszerzony

(2×90 min. tygodniowo)
75  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 5250 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Dorośli

Grupy 5–6-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
60  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 2100 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
60  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4200 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
70  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 2450 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
70  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 4900 zł
  • + koszt materiałów: ok. 250–320 zł

Kurs indywidualny/mini grupa

Kursy jednoosobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
140  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 4900 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
140  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 9800 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kursy dwuosobowe

Kurs podstawowy

(1×60 min. tygodniowo)
90  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 35 lekcji
  • Całkowity koszt: 3150 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kurs rozszerzony

(2×60 min. tygodniowo)
90  zł za 60 minut lekcji
  • Rok: 70 lekcji
  • Całkowity koszt: 6300 zł
  • Dobór materiałów jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb kursantów

Kursy egzaminacyjne

Grupy 5–6-osobowe:

Powtórka – egzamin ósmoklasisty

(1×90 min. tygodniowo)
75  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 21 lekcji
  • Całkowity koszt: 1575 zł
  • powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne

Powtórka – egzamin maturalny

(1×90 min. tygodniowo)
75  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 21 lekcji
  • Całkowity koszt: 1575 zł
  • powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne

Grupy 3–4-osobowe:

Powtórka – egzamin ósmoklasisty

(1×90 min. tygodniowo)
85  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 21 lekcji
  • Całkowity koszt: 1785 zł
  • powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne

Powtórka – egzamin maturalny

(1×90 min. tygodniowo)
85  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 21 lekcji
  • Całkowity koszt: 1785 zł
  • powtórka w oparciu o arkusze egzaminacyjne

Egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

Grupy 5–6-osobowe:

Egzamin FCE – B2

(2×90 min. tygodniowo)
85  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 60 lekcji
  • Całkowity koszt: 5100 zł
  • + Koszt materiałów: ok. 300–400 zł

Egzamin CAE – C1

(2×90 min. tygodniowo)
85  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 60 lekcji
  • Całkowity koszt: 5100 zł
  • Koszt materiałów: ok. 300–400 zł

Grupy 3–4-osobowe:

Egzamin FCE – B2

(2×90 min. tygodniowo)
95  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 60 lekcji
  • Całkowity koszt: 5700 zł
  • + Koszt materiałów: ok. 300–400 zł

Egzamin CAE – C1

(2×90 min. tygodniowo)
95  zł za 90 minut lekcji
  • Rok: 60 lekcji
  • Całkowity koszt: 5700 zł
  • Koszt materiałów: ok. 300–400 zł

Uwagi

Scroll to Top